Ieškote nuotraukų, kurias galėtume panaudoti tinklalapyje?

Štai visiškai nemokamos 7 svetainės, kurių daug kas nežino.

Socialiniai tyrimai rodo, kad nuotraukų dėka Jūsų įrašas bus patrauklesnis, informatyvesnis, labiau įsimintinas ir gali sulaukti daugiau pasidalinimų socialinėje erdvėje.

Net liaudies išmintis sako, geriau vieną kartą pamatyti nei tūkstantį kartų išgirsti.

Tad jei jau pasirūpinote kokybišku savo straipsnio turiniu, rekomenduojame pasirūpinti ir kokybiškomis nuotraukomis.

nemokami nuotraukų tinklalapiui stock photos - nuorodos.lt

Turbūt pastebėjote, kad portalo nuorodos.lt straipsniuose naudojame bent po vieną nuotrauką ar kitokius medios vaizdus – tai darome tikrai neatsitiktinai.

Nors internete nuotraukų apstu, paimti ir publikuoti ne savo nuotraukas draudžia autorinių teisių  įstatymas. Publikuoti galite tik tuos paveikslėlius ar nuotraukas, kurių publikacijai turite autoriaus ar autoriaus atstovo sutikimą.

Tačiau šiame straipsnyje apie autorines teises nesiplėsime ir pereisime iš karto prie tinklalapių, iš kurių atsisiųsti ir naudoti nuotraukas galite visiškais nemokamai.

Nemokami nuotraukų tinklalapiai:

Gratisography:

Gratisography - nuorodos.lt

Pradėjome nuo šios svetainės, nes tai vienas mėgstamiausiu mūsų tinklalapių dėl aukštos nuotraukų kokybės bei plataus jų pasirinkimo. Visas nuotraukas galima naudoti savo asmeniniams ir profesiniams projektams visiškai nemokamai!

Pexels:

Pexels - nuorodos.lt

Visos šioje svetainėje esančios nuotraukos yra licencijuojamos pagal „Creative Commons Zero“ (CC0) licenciją, tai reiškia, kad galite naudoti šiuos vaizdus komerciniais tikslais.

Kiekvieną mėnesį čia įkeliama apie 1500 naujų aukštos kokybės nuotraukų. Šis tinklalapis išsiskiria ir tuo, kad iš jo galima atsisiųsti ir naudoti trumpus video filmukus.

Stocksnap:

Tai dar viena, nemokama, aukštos kokybės nuotraukų svetainė. Visos nuotraukos taip pat  licencijuojamos pagal  (CC0) ir gali būti naudojamos komerciniams tikslams.

Flickr:

flickr - nuorodos.lt

Flickr turi milžinišką nemokamų vaizdų duomenų bazę. Šioje svetainėje, kaip ir Pexels, rasite ir nuotraukų, ir vaizdo įrašų tinkančių daugeliui Jūsų straipsnių ar kitiems projektams. Be to prieš atsisiunčiant nuotrauką galite pasirinkti jos dydį. Tai labai patogu, jei pvz. nuotraukas planuojate panaudoti tinklalapyje, bet nenorite sulėtinti tinklalapio užkrovimo greičio patalpinę aukštos kokybės ir daug vietos užimančias nuotraukas.

unsplash:
 Unsplash - nuorodos.lt

Tai svetainė, kurioje labiau dominuoja kelionių ir aktyvaus gyvenimo nuotraukos. Nuotraukų spalvos kiek specifinės ir tai tinka ne kiekvienam. Tačiau kiekvieną dieną šią svetainę atranda vis nauji vartotojai, kurie šio tinklalapio nuotraukų dėka papildo ir dar informatyviau perduoda savo straipsnių, įrašų ar kitų projektų informaciją.

Photogen:
 Photogen - nuorodos.lt

Photogen dar viena populiari svetainė, kur galite parsisiųsti ne tik nemokamų nuotraukų, bet ir grafinių elementų ar maketų asmeniniam bei komerciniam naudojimui tik tam reikės susikurti nemokamą paskyrą.

Pikwizard:

Kaip patys portalo kūrėjai teigia, ši svetainė išsiskiria tuo, kad joje daugiau nuotraukų su žmonėmis. Be to, naudojantis susietu tinklalapiu, yra galimybė ant nuotraukos užrašyti tekstą ar susikurti šiuolaikinį reklaminį maketą, banerį.. jums rinktis. Tiesa, tam tikros maketavimo funkcijos gali būti mokamos.


Taigi jei savo projektui ieškote kokybiškų ir nemokamų nuotraukų, mūsų minėtos svetainės tikrai pravers ir tikėtina paskatins jomis naudotis nuolatos.
Ne visur nuotraukas galima naudoti laisvai, tad primygtinai rekomenduojame perskaityti kiekvienos svetainės naudojimo sąlygas. Pavyzdžiui, dauguma svetainių draudžia atsisiųstus vaizdus naudoti pornografinei svetainei ar su panašia veikla susijusiam prekės ženklui.

Parašykite komentaruose, ar mūsų pateiktos nuorodos ir rekomendacijos Jums buvo naudingos, ir ar pageidaujate panašios informacijos ateityje. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, siųsime tik tokio pobūdžio naudinga informaciją – jokio šlamšto.
Jei jūs naudojate kitas nemokamų ar mokamų svetainių nuotraukas, pasidalinkite. Mes ir kiti skaitytojai būsime dėkingi.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą